Sportovní trofej pohár z masivního dubu a stabilizovaného mechu

Kód: 1236
Neohodnoceno
Značka: Mech-levne
4 290 Kč –24 %
Mechlevne dřevěná trofej 01
4 290 Kč –24 % 3 220 Kč
do 14 dnů - zakázková výroba

Sportovní pohár představuje jedinečnou vzpomínku na okamžiky úspěchu. Ať už šlo o turnaj, zápas nebo jakoukoli jinou soutěž, pohled na tuto trofej Vás vždy přenese v myšlenkách zpátky na ty nejlepší sportovní okamžiky, energii, vynaložené úsilí a pocit vítězství. Záleží nám na každém detailu provedení a kvalitě materiálu, takže jsou naše poháry z masivního dubu s vygravírovanými prvky. Naprostou originalitu přináší stabilizovaný mech, který zvedá design o úroveň výš.

Pohár má velikost 275x160 mm a je z krásného masivního dubu. Dle přání jsme schopni vygravírovat jakýkoliv nápis či logo Vaší firmy, sportovního klubu apod.

Taktéž design dřeva je na přání! Tenisové rakety můžeme zaměnit za jiné sportovní náčiní. Vše je na domluvě e-mailem info@mech-levne.cz včetně vizualizace a kalkulace.

* Mech je přírodní materiál a proto se barvy i struktura obrazu může mírně lišit. Vždy se ale snažíme maximálně dodržet daný vzhled obrazu. Mech v sobě může mít jehličí a drobné lesní "nečistoty". Mechové obrazy jsou vyráběny ručně na zakázku - každé dílo je zkrátka originál. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oživte svůj interiér pomocí moderních obrazů a dekorací, které jsou vyrobeny ze stabilizovaného mechu a vneste tak kousek přírody přímo do svého domova. 

Odkud mech pochází a jak o něj pečovat?

Záleží nám na přírodě a proto naše mechy pochází od přímých dodavatelů, jsou pěstovány a následně stabilizovány za účelem dalšího použití - k dekoračním účelům. Mezi nejvýraznější druh mechu řadíme takzvaný "sobí" mech. V mechovém světě je výjimečný svým vzhledem a možnou širokou škálou barev. Pigmenty používané k barvení mechů jsou přírodní a odpovídají evropským směrnicím, proto jsou veškeré naše produkty zdraví nezávadné. Dále u nás najdete kopečkový a plochý mech, jejichž výhoda, stejně jako u sobího mechu, spočívá v nenáročné údržbě. Veškeré mechy a rostliny jsou stabilizovány a speciálně ošetřeny tak, aby nepotřebovaly vodu ani sluneční záření. Procesem stabilizace je zajištěno, aby mech dále nerostl, není tedy živý, ale je zachován jeho přirozený vzhled a struktura. Mumifikovaný mech má svou specifickou vůni, která se zhruba do 4-6 týdnů odvětrá.

Mechové obrazy a dekorace se hodí do každého interiéru, ať už do domácnosti, kanceláře, či velkých komerčních prostor. Obraz opticky zvětšuje prostor, pohlcuje hluk v interiéru, je antistatický a hypoalergenní. Působí velice zklidňujícím a harmonickým dojmem. Navodí pocit klidu a zútulní každý prostor. Dlouhou životnost a původní vzhled zajistíte jednoduše tím, že obraz umístíte tak, aby se vyhnul přímému slunečnímu záření, topení, klimatizaci, krbu apod. Velmi důležité je dodržet v místnosti přirozenou vlhkost vzduchu. Podrobnější informace se dočtete zde.

Naše produkty

Zakládáme si na poctivé práci a proto veškeré naše obrazy a dekorace pochází z české dílny. Vyrobeny jsou ze 100% přírodního materiálu - stabilizovaného mechu a rostlin. Rámy taktéž vznikají u nás v dílně. Dřevěný rámeček podtrhne dominantu a krásu mechového obrazu a k mechu perfektně ladí. Vybírat můžete z naší pestré nabídky dřevěných hranatých, kulatých nebo ručně tesaných rámů. Také jsme schopni vyrobit jakýkoliv rozměr či tloušťku rámu, dle individuální domluvy. 

Zakoupením některého z našich produktů zaručeně oživíte interiér, či potěšíte blízkého originálním dárkem. 

 

* Mumifikovaný mech je přírodní materiál a proto se barvy i výsledný obraz můžou trochu lišit. Každé dílo je zkrátka originál.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mechové hodiny
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: