Akustické panely

Akustické panely na stěnu nejsou jen estetickým doplňkem do vašeho interiéru, ale také efektivně eliminují ozvěny a tím vylepšují celkovou akustiku místnosti.

Naše interiérové lamely jsou vyrobeny z prvotřídního MDF, což zajišťuje dlouhou životnost materiálu. Každá lamela je potažena voděodolnou dekorativní dýhou. Tyto lamely jsou skvělou volbou pro dekorativní obklad stěn, ať už celých nebo jen jejich částí. Panely účinně eliminují dozvuky a ozvěny v různých prostorách, jsou skvělým designovým doplňkem, snadno se udržují a lze je pomocí vrutů upevnit i na strop místnosti. Jsou ideální pro zónování obytných a obchodních prostor. Dokonale doplní váš interiér a dodají mu jedinečný charakter. Lamely lze použít samostatně nebo v kombinaci se stabilizovaným mechem, který má rovněž protihlukové vlastnosti. Díky jednoduché instalaci můžete své fantazii dát volný průchod a pustit se do menších nebo větších domácích projektů.

S našimi lamelami si můžete vytvořit domov, o kterém jste vždy snili.

Při objednání mechových panelů / mechové stěny je doprava a montáž v ceně!
Cena mechové stěny je závislá na vzoru, velikosti a typu použitého mechu.

Kontaktujte nás na e-mail info@mech-levne.cz a my Vám rádi zašleme potřebné informace, zpracujeme cenovou nabídku či vizualizaci.

 LAmely

LAmely 01

LAmely1

LAmely 02

LAmely 03