Mechová miska teakové dřevo Ø 20cm červená varianta

Kód: 796
Neohodnoceno
Značka: Mech-levne
1 890 Kč
Skladem

Mechová dekorační miska je nadčasovým a originální doplňkem do Vašeho interiéru. Teakové misky jsou vyráběny z jednoho kusu dřeva. Jejich barevnost a tvar je dán strukturou dřeva, proto je každý kus originál. Kombinace bezúdržbového stabilizovaného mechu a rostlin s promyšlenou kompozicí vytvoří ve vašem domově krásnou a příjemnou atmosféru. 

Průměr misky je 20cm. V dekoraci byl použitý kopečkový, plochý a světle zelený sobí mech, dřeviny, stabilizované rostliny a červené kapradiny.

 

 

  

* Mech je přírodní materiál a proto se barvy i struktura dekorace může mírně lišit. Vždy se ale snažíme maximálně dodržet daný vzhled. Mech v sobě může mít jehličí a drobné lesní "nečistoty". Mechové dekorace jsou vyráběny ručně na zakázku - každé dílo je zkrátka originál. Teakové dřevo je přírodní materiál, a je proto třeba mít na paměti, že ‚pracuje‘ v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu. Důsledkem tohoto přirozeného pnutí může docházet k tvoření prasklin nebo mírného křivení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odkud mech pochází a jak o něj pečovat?

Záleží nám na přírodě a proto naše mechy pochází od přímých dodavatelů, jsou pěstovány a následně stabilizovány za účelem dalšího použití - k dekoračním účelům. Mezi nejvýraznější druh mechu řadíme takzvaný "sobí" mech - ve volné přírodě severských zemí jde o významnou potravu pro soby, v našem mechovém světě je výjimečný svým vzhledem a možnou širokou škálou barev. Pigmenty používané k barvení mechů jsou přírodní a odpovídají evropským směrnicím, proto jsou veškeré naše produkty zdraví nezávadné. Dále u nás najdete kopečkový a plochý mech, jejichž výhoda, stejně jako u sobího mechu, spočívá v nenáročné údržbě. Veškeré mechy jsou totiž stabilizovány a speciálně ošetřeny tak, aby nepotřebovaly vodu ani sluneční záření. Procesem stabilizace je zajištěno, aby mech dále nerostl, není tedy živý, ale je zachován jeho přirozený vzhled a struktura. Mumifikovaný mech má svou specifickou vůni, která se zhruba do 4-6 týdnů odvětrá.

Mechové obrazy a dekorace se hodí do každého interiéru, ať už do domácnosti, kanceláře, či velkých komerčních prostor. Obraz opticky zvětšuje prostor, pohlcuje hluk v interiéru, je antistatický a hypoalergenní. Působí velice zklidňujícím a harmonickým dojmem. Navodí pocit klidu a zútulní každý prostor. Dlouhou životnost a původní vzhled zajistíte jednoduše tím, že obraz umístíte tak, aby se vyhnul přímému slunečnímu záření, topení, klimatizaci, krbu apod. Velmi důležité je dodržet v místnosti přirozenou vlhkost vzduchu.

Naše produkty

Veškerý náš sortiment pochází z české dílny, zakládáme si na poctivé práci a proto jsou masivní dřevěné a kovové rámy vytvořeny přímo námi, tesařina ani kovařina nám není cizí. Každý náš výrobek je proto originál.

Zakoupením některého z našich produktů zaručeně oživíte interiér, či potěšíte blízkého originálním dárkem. 

 

* Mumifikovaný mech je přírodní materiál a proto se barvy i výsledný obraz můžou trochu lišit. Každé dílo je zkrátka originál.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mechové obrazy
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: