Křeček

Kód: 849
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Mech-levne
3 990 Kč
Skladem (1 ks)

Představujeme Vám a Vašim dětem novou kolekci krásných mechových zvířátek, která skvěle oživí jakýkoli dětský pokojíček a stanou se neodmyslitelnými kamarády a parťáky. Zvířátka jsou vyrobena z barevného sobího mechu a lakovaného dřeva v odstínu antracit, díky čemuž jsou skvělým prvkem k ozdobení dětského království. Zvířátko můžete zavěsit na zeď nebo položit na poličku. 

Vaši malí mohou každý den zažívat nová dobrodružství s mechovými kamarády. Vybrat si můžete mezi chytrou liškou, veselým zajíčkem, kočičkou, jelenem, křečkem nebo morčátkem. Pamatujte při výběru také na to, že žádný mechový kamarád nechce zažívat svá dobrodružství sám, proto je ideální pořídit mu kamaráda nebo alespoň doplněk v podobě mráčku, sluníčka nebo stromečku - brzy uvedeme do nabídky. Veškerá zvířátka pochází z naší dílny a jedná se o autorské díla.

Křeček: barvy světle a tmavě hnědá, natural. Velikost: výška 44cm, šířka 35cm.

 

* Mech je přírodní materiál a proto se barvy i struktura zvířátka může mírně lišit. Mech v sobě může mít jehličí a drobné lesní "nečistoty".  Mechové obrazy jsou vyráběny ručně na zakázku - každé dílo je zkrátka originál. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odkud mech pochází a jak o něj pečovat?

Záleží nám na přírodě a proto naše mechy pochází od přímých dodavatelů, jsou pěstovány a následně stabilizovány za účelem dalšího použití - k dekoračním účelům. Mezi nejvýraznější druh mechu řadíme takzvaný "sobí" mech - ve volné přírodě severských zemí jde o významnou potravu pro soby, v našem mechovém světě je výjimečný svým vzhledem a možnou širokou škálou barev. Pigmenty používané k barvení mechů jsou přírodní a odpovídají evropským směrnicím, proto jsou veškeré naše produkty zdraví nezávadné. Dále u nás najdete kopečkový a plochý mech, jejichž výhoda, stejně jako u sobího mechu, spočívá v nenáročné údržbě. Veškeré mechy jsou totiž stabilizovány a speciálně ošetřeny tak, aby nepotřebovaly vodu ani sluneční záření. Procesem stabilizace je zajištěno, aby mech dále nerostl, není tedy živý, ale je zachován jeho přirozený vzhled a struktura. Mumifikovaný mech má svou specifickou vůni, která se zhruba do 4-6 týdnů odvětrá.

Mechové obrazy a dekorace se hodí do každého interiéru, ať už do domácnosti, kanceláře, či velkých komerčních prostor. Obraz opticky zvětšuje prostor, pohlcuje hluk v interiéru, je antistatický a hypoalergenní. Působí velice zklidňujícím a harmonickým dojmem. Navodí pocit klidu a zútulní každý prostor. Dlouhou životnost a původní vzhled zajistíte jednoduše tím, že obraz umístíte tak, aby se vyhnul přímému slunečnímu záření, topení, klimatizaci, krbu apod. Velmi důležité je dodržet v místnosti přirozenou vlhkost vzduchu.

Naše produkty

Veškerý náš sortiment pochází z české dílny, zakládáme si na poctivé práci a proto jsou masivní dřevěné a kovové rámy vytvořeny přímo námi, tesařina ani kovařina nám není cizí. Každý náš výrobek je proto originál.

Zakoupením některého z našich produktů zaručeně oživíte interiér, či potěšíte blízkého originálním dárkem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: