Mechový obraz 175x110 cm z kulatiny

Kód: 67
Tip
Neohodnoceno
Značka: Mech-levne
21 090 Kč
Skladem

Tento jedinečný rám je z jednoho kusu kulatiny. Jeho unikátní přírodní vzhled se stane dominantou Vašeho interiéru.

Ideální interiérová dekorace do srubu, chaty, ale i do jakéhokoliv jiného prostoru. Kombinace kulatiny a mechu zaručeně přiláká pozornost a obdivovatele.

Pokud máte ve svém okolí strom, který je součástí dějin Vaší rodiny, nebo součást Vašeho životního příběhu, umíme ho tímto způsobem zachovat a vdechnout mu nový život.

Jsme schopni vyrobit různé typy, barvy a velikosti rámů, obrazy rovněž umíme tvořit, dle Vašeho přání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odkud mech pochází a jak o něj pečovat?

Záleží nám na přírodě a proto naše mechy pochází od přímých dodavatelů, jsou pěstovány a následně stabilizovány za účelem dalšího použití - k dekoračním účelům. Mezi nejvýraznější druh mechu řadíme takzvaný ,,sobí,, mech - ve volné přírodě severských zemí jde o významnou potravu pro soby, v našem mechovém světě je výjimečný svým vzhledem a možnou širokou škálou barev. Pigmenty používané k barvení mechů jsou přírodní a odpovídají evropským směrnicím, proto jsou veškeré naše produkty zdraví nezávadné. Dále u nás najdete kopečkový a plochý mech, jejichž výhoda, stejně jako u sobího mechu, spočívá v nenáročné údržbě. Veškeré mechy jsou totiž stabilizovány a speciálně ošetřeny tak, aby nepotřebovaly vodu ani sluneční záření. Procesem stabilizace je zajištěno, aby mech dále nerostl, není tedy živý, ale je zachován jeho přirozený vzhled a struktura.

Mechové obrazy a dekorace se hodí do každého interiéru, ať už do domácnosti, kanceláře, či velkých komerčních prostor. Dlouhou životnost a původní vzhled zajistíte jednoduše tím, že obraz umístíte tak, aby se vyhnul přímému slunečnímu záření, topení, klimatizaci, krbu apod. Velmi důležité je dodržet v místnosti přirozenou vlhkost vzduchu.

Naše produkty

Veškerý náš sortiment pochází z české dílny, zakládáme si na poctivé práci a proto jsou masivní dřevěné a kovové rámy vytvořeny přímo námi, tesařina ani kovařina nám není cizí. Každý náš výrobek je proto originál.

Zakoupením některého z našich produktů zaručeně oživíte interiér, či potěšíte blízkého originálním dárkem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mechové obrazy
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: